кварц

штучний камінь teksolan


Кухонні стiльницi \ штучний камінь teksolan

Штучний камінь (акрил) TEKSOLAN

   Акриловий або так званий штучний камінь TEKSOLAN – практично один з найкращих матеріалів для втілення своїх мрій. Завдяки легкій обробці на спец обладнані його можна формувати, вигинати, свердлити, фрезерувати і склеювати не залишаючи при цьому видимого шва. Гладка і не пориста поверхня акрилу – тепла і приємна на дотик. Гігієнічність обумовлена використанням компонентів природного походження і акрилу, робить TEKSOLAN ідеальним для використовування в кухонних меблях, ванних кімнатах, тощо.

   Штучний камінь при нагріванні стає гнучким, відповідно йому можна надати будь яку форму: гнуті барні стійки, заокругленні кути на столах чи підвіконниках а також кухонні мийки. Гарне поєднання коли стільниця на кухні буде зливатися із мийкою, де немає швів, вигляд монолітної конструкції. Користуються стільницями зі штучного каменю є не тільки в приватних оселях. Широко застосовується TEKSOLAN у закладах харчуваннях, на заправках з якого виробляють столи, барні стійки, прилавки, у ванні кімнати виготовляють умивальники, п’єдестали для умивальників.

   З чого складається штучний камінь ?

     - натуральний наповнювач (~ 50%)  – гідрооксид алюмінію, очищений білий порошок, який має низьку теплопровідність та не виділяє шкідливих хімічних речовин чи запахів.

     - зв’язуюча основа – акрил – густа, прозора рідина, яка легко набирає колір. Стійка до ультрафіолету (вигаряня) і агресивного середовища, а кухня саме така і є, і безпечна для здоров’я.

     - пігмент (колір), щоб надати неповторного кольору та сучасної фактури. Так як штучний камінь TEKSOLAN це не натуральний мармур, кольорова гамма завжди практично однакова. Можливе невелике відхилення тільки тому, що використовуються пігменти на натуральній основі.

   Як було описано, компанія 4HOUSE використовує сучасну апаратуру для знімання замірів а не вирізання лекал по місцю. Для клієнта, в першу чергу, це займає 10-15 хвилин часу. По друге це точність заміру кутів і кутових стільниць, перепадів, виріз отворів, тощо.

   Гарантійний термін експлуатації штучного каменю TEKSOLAN – 5 років. Існує також і після гарантійне обслуговування.

 Звертайтесь до фахівців своєї справи, адже розшаровування від поганої якості залишається довше ніж задоволення від низької ціни !


СПЕЦІАЛЬНІ ЦІНИ НА КОМПЛЕКТ "МИЙКА + ЗМІШУВАЧ" 

Головна          Про нас         Техніка для кухнi         Кухонні стiльницi         Оплата і доставка         Контакти

мийки schock у Львові, мийки шок Львів, мийка шок Львів, мийки шок у Львові, купити мийку schock, купити мийки SCHOCK у Львові, купити мийку schock, купити мийку schock у Львові, мийки reginox у Львові, купити мийку reginox, купити мийки REGINOX у Львові, купити мийку reginox, купити мийку reginox у Львові, мийки systemceram у Львові, купити мийку systemceram, купити мийки SYSTEMCERAM у Львові, купити мийку systemceram, купити мийку systemceram у Львові, кварцеві стільниці, кварцеві стільниці Львів, кварцеві стільниці у Львові, купити кварцеву стільницю, кварцеві стільниці tekstone, купити кварцеву стільницю tekstone, купити кварцеву стільницю tekstone у Львові. Halmar Львів, Halmar у Львові, столи та стільці Halmar.

Всі матеріали на сайті є власністю сайту і являються тільки для власного перегляду. Заборонено будь яке копіювання та відтворення у комерційних та інших цілях. Сайт 4HOUSE.LVIV.UA залишає за собою право у будь який час змінювати статті, розділи та ціни на сайті.

ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНО. ФОП ЯНИШИН М.І.

4HOUSE. 2015

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ

ДИЗАЙНЕРІВ ТА

ПРОЕКТНІ БЮРО

bigmir)net TOP 100